На засіданні Міжвідомчої ради обговорили питання щодо соціально-психологічної підтримки людей, які постраждали від війни

Дата: 01.02.2023 11:51

Фото без опису30 січня 2023 року під головуванням селищного голови Михайла Демченка було проведено засідання Міжвідомчої ради з питань з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць України Стрижавської територіальної громади, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб) сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Стрижавської селищної ради, під час якого:

1. Проаналізовано роботу, спрямовану на соціально-психологічну підтримку населення Стрижавської територіальної громади, яке постраждало від війни, проведеної у 2022 році;

2. Визначено пріоритети роботи, спрямованої на соціально-психологічну підтримку населення Стрижавської територіальної громади, яке постраждало від війни на 2023 рік, з огляду на що вирішено:

- створити робочу групу з питань соціальної і психологічної підтримки та допомоги сім’ям Захисників та Захисниць України, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), як дорадчий орган у складі Міжвідомчої ради з питань з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць України Стрижавської територіальної громади, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб) сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Стрижавської селищної ради;

- забезпечити на території громади діяльність об’єднання психологів, які працюють у різних галузях, для планування, організації та проведення заходів психологічної підтримки у громаді;

- розробити систему заходів соціально-психологічної підтримки населення громади, яке постраждало від війни;

- розглянути питання щодо створення служб соціально-психологічної підтримки у структурі закладів, які надають соціальні послуги сім’ям та особам у складних життєвих обставинах, із введенням посад психологів;

- організувати роботу щодо створення та заповнення вакансії психолога при комунальній установі;

- забезпечити висвітлення в засобах масової інформації територіальної громади матеріалів щодо соціально-психологічної підтримки населення Стрижавської територіальної громади, яке постраждало від війни на 2023 рік.

3. Розроблено та затверджено план розвитку системи соціально-психологічної підтримки населення Стрижавської територіальної громади, яке постраждало від війни, на 2023 рік.

4. Розроблено та затверджено план (графік) засідань Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць України Стрижавської територіальної громади, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб) сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Стрижавської селищної ради та робочої групи з питань соціальної і психологічної підтримки та допомоги сім’ям Захисників та Захисниць України, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб) на 2023 рік.