Проведено 57 чергову сесію Стрижавської селищної ради

Дата: 01.02.2023 16:12

31 січня під керівництвом голови Стрижавської громади Михайла Демченка відбулося засідання чергової 57 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання.

Перед початком сесії поліцейські офіцери Стрижавської громади Віталій Коливайло, Петро Марчук розповіли про свою діяльність та залишили контактну інформацію.

Враховуючи реалії нинішнього часу депутати внесли зміни до програм. Йдеться зокрема про економічний та соціальний розвиток, захист прав дітей і розвиток сімейних форм виховання, охорону довкілля, благоустрій та ЖКГ, забезпечення виконання рішень суду, розвиток освіти на 2022-2025 роки.

Прийняли рішення про відкриття інклюзивного класу у Сосонському ліцеї.

Зазнав змін і бюджет громади. У вільному залишку натепер – 21,8 млн гривень. Третина цієї суми – кошти для співфінансування грантового проєкту у межах «Програми з відновлення України». Це Мізяківсько-Хутріський ліцей та Стрижавський ліцей №2.

Також розглянути земельні питання, які стосуються жителів сіл і селища.