Для учнів та працівників проведено «Єдиний урок з безпеки»

Дата: 03.02.2023 11:01

Фото без описуПрацівником відділу забезпечення заходів попередження надзвичайних ситуацій у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області Юрієм Любавіним проведено «Єдиний урок з безпеки» у 4-х навчальних закладах Стрижавської селищної територіальної громади: Лаврівській гімназії, Стрижавському ліцеї №1 см Переорській гімназії, Мізяківсько-Хутірському ліцеї.

Дітям та працівникам було роз'яснено про основні вимоги пожежної безпеки в побуті та на робочому місці, правила поведінки при виявленні ВНП, алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога». За результатами проведених уроків було охоплено 215 дітей та 78 працівників.