Знову втрата у Стрижавській громаді...

Дата: 06.02.2023 19:30

Фото без описуВійна забрала життя стрижавчанина Руслана Рябцуна.

7 лютого об 11:00 у Храмі святих жінок-мироносиць (вул. Київська, 130) отець Роман відслужить заупокійну літургію за героєм, а о 12:00  зберемося разом, щоб вшанувати полеглого земляка живим коридором.

Шикуємося у Стрижавці біля дитячого садочка «Казка» по вул. Алеї, а далі по вул.Садова через вул. Мічуріна до кладовища у мікрорайоні Граби.

Молодим і завзятим залишиться Руслан Миколайович у нашій пам’яті. У свої 42 роки мав безліч планів та мрій. Гірко усвідомлювати, що їм не судилося здійснитись.

Народився Руслан Рябцун у Стрижавці. Тут же минуло його шкільне дитинство і юність. Коли втратив батька, переїхав з матір’ю до обласного центру. У Вінницькому політехнічному технікумі вивчився на механіка. Певний час працював у товаристві «Аграна Фрут Україна», а у листопаді минулого року пішов у військо. Служив водієм-хіміком відділення радіаційного, хімічного, біологічного захисту військової частини А7085.

За час служби двічі отримував поранення та щоразу повертався на службу.

6 січня серце воїна зупинилося назавжди.

Не існує таких слів, якими можна було б втішити згорьовану маму, яка не дочекалася сина з фронту.

Світла і вічна пам'ять герою!