Громада попрощалася з загиблим героєм Русланом Рябцуном (Відео)

Дата: 08.02.2023 19:49

Фото без описуВчора Стрижавська громада живим коридором провела в останню путь мужнього воїна, стрижавчанина Руслана Рябцуна. Не стало 42-літнього воїна ще у січні, але повернутися назавжди у рідне місто зміг аж через місяць.

Народився Руслан Рябцун у Стрижавці. Тут же минуло його шкільне дитинство і юність. Коли втратив батька, переїхав з матір’ю до Вінниці. У Вінницькому політехнічному технікумі вивчився на механіка. Певний час працював у товаристві «Аграна Фрут Україна», а у листопаді минулого року пішов у військо. Служив водієм-хіміком відділення радіаційного, хімічного, біологічного захисту військової частини А7085.

За час служби двічі отримував поранення. 6 січня серце воїна зупинилося назавжди.

Місяць сліз, тривоги та горя для матері, яка не дочекалася сина з фронту.

Руслан спочив у рідному селищі на Алеї Слави, поруч із Воїнами, котрі віддали найцінніше за наш із вами спокійний день.

Вічна пам’ять Герою…

Герої не вмирають!