На фронті загинув стрижавчанин Олександр Дземух

Дата: 10.02.2023 12:10

Фото без описуСумна звістка надійшла з фронту – загинув наш земляк Олександр Дземух.
У Стрижавці його знають як доброго господаря, батька двох синів, чуйного сина своєї матері.
Олександр Петрович народився тут, навчався у Стрижавському ліцеї №1, потім – у м’ясо-молочному технікумі. Утім, своє життя не пов’язав з харчовою промисловістю, а віддав військовій службі. Відчував, що готовий захищати Батьківщину.
Служив у військовій частині №3028. Тоді, коли почалися події 2014-го, вирушив у зону АТО на Донеччину.
Від початку повномасштабного вторгнення знову став до зброї. Був майстром-сержантом, сержантом матеріального забезпечення 3-ї роти оперативного призначення (бронетранспортна) 2-го батальйону оперативного призначення військової частини 3028 Злітного ОТО Національної гвардії України.
2-го лютого ворог обстріляв позиції біля Спірного Донецької області, де знаходився Олександр Дземух. На жаль, вийти з-під обстрілів йому не вдалося.
У нашій пам’яті він назавжди залишиться 43-річним мужнім захисником України, який щиро вірив у її перемогу.
Для мами, дружини і дітей це безмірна втрата.
Для громади – великий біль.
Про час і місце живого коридору для полеглого героя, а також про церемонію прощання з ним повідомимо додатково.
Вічна пам’ять Олександру!