Увага! Оголошується прийом на службу!

Дата: 13.02.2023 10:44

Фото без описуДержавна установа «Стрижавська виправна колонія (№81)» оголошує прийом чоловіків на жінок віком від 18 до 45 років в Державну кримінально-виконавчу службу України  на посади молодших інспекторів, робота позмінна, заробітна плата від 8400 грн. Постановка на спецоблік та відтермінування від призову.

Загальні вимоги до кандидатів: добрий стан здоров’я, відсутність судимостей у кандидата, придатність до військової служби за станом здоров’я.

Освіта: середня, середньо-професійна, неповна вища, вища.

Матеріально-побутове забезпечення: вчасна виплата заробітної плати, щорічна відпустка із збереженням грошового матеріального забезпечення тривалістю від 30 до 45 діб (в залежності від вислуги років), вчасна оплата листів непрацездатності, за бажанням, направлення на безкоштовне навчання до вищих навчальних закладів.

Адреса колоної: Вінницька область, Вінницький район, смт. Стрижавка, вулиця Алеї 62. Тел: 0972578751 , 0989360754