Інклюзивна освіта: налагоджуємо співпрацю з сусідніми громадами

Дата: 13.02.2023 19:20

Фото без описуСьогодні відбулася робоча зустріч фахівців інклюзивно-ресурсного центру Якушинецької сільської ради з начальницею служби у справах дітей Стрижавської селищної ради Наталією Войтюк, офіцером Стрижавської  громади Петром Марчуком  та інспектором сектору ювенальної превенції Вінницького районного управляння ГУНП  у Вінницькій області Веронікою Руденко.

Вони обговорили питання про надання можливості дитині з Стрижавської громади, яка перебуває в складних життєвих обставинах та має особливі освітні потреби отримати  право на здобуття  загальної середньої освіти. Під час навчання такої дитини потрібно враховувати її психофізіологічні можливості.

Провідне завдання інклюзивної освіти – розвиток навичок і вмінь дитини з особливими освітніми потребами. Така спрямованість інклюзивної освіти допомагає підвищити академічний, соціальний, емоційний та фізичний потенціал дитини, поліпшити її навички самодопомоги.