«Гвардія наступу» продовжує набір добровольців

Дата: 22.02.2023 16:55

Протягом 21-28 лютого проводиться інформаційна кампанія, зустрічі з працівниками підприємств, установ, організацій та жителями Стрижавської громади за участі заступника Вінницької районної військової адміністрації Володимиром Ковалем, голови Стрижавської ТГ Михайла Демченка та представників Національної поліції України, стосовно умов вступу до підрозділів «Гвардії наступу».
Старший інспектор з кадрового забезпечення відділу поліції №3 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області майор поліції Олександр Главацький детально розповів про умови вступу до штурмової бригади «Лють».
Вимоги до кандидатів однакові для всіх підрозділів котрі зараз активно набирають добровольців (громадянство України, від 18 років, вільне володіння українською мовою, повна загальна середня освіта).
Кандидатам пропонують: високу заробітню плату 25-27 тис. грн. + доплати у разі виконання бойових завдань, соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, пільги, перспектива кар’єрного зростання.
Обов’язково будуть проводитись навчання за міжнародними стандартами (близько 4-х місяців), гарантують повне обмундирування.
Бажаючи вступити до бригади нацполіції «Лють» можуть звертатися за номерами телефонів - 063 711 48 02, 097 590 24 70.
Тож запрошуємо бажаючих вступити до лав 8-ми бригад Національної поліції, Державної прикордонної служби та Національної гвардії: "Сталевий кордон", "Червона калина", "Лють", "Рубіж", "Спартан", "Кара-Даг", "Буревій", "Азов". Нові бригади посилять Сили оборони при звільненні всіх українських земель.

Умови вступу до підрозділу нацполіції «ЛЮТЬ»
Подавати заявки можна онлайн, заповнивши анкету на сайті storm.mvs.gov.ua.
Також можна звернутися на гарячу лінію 080 010 00 20.