Срібло у чемпіонаті з волейболу – це результат спортсменів Стрижавської громади

Дата: 23.02.2023 13:12

Фото без опису21 лютого відбулися фінальні змагання з волейболу Вінницького району.

В ході попереднього проведення зональних змагань в рамках обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Вінницького району у фінал вийшли команди юнаків і дівчат з трьох громад: Стрижавської, Липовецької та Агрономічної.

На спортивний захід завітали заступник голови Вінницької районної військової адміністрації Юлія Олійник, голова Стрижавської ТГ Михайло Демченко, голова Агрономічної ТГ Сергій Сітарський, директор КУ «ДЮСШ «Десна» Стрижаської селищної ради Андрій Заводян.

В результаті напруженої та цікавої гри, перше місце у змаганнях посіли команди юнаків та дівчат із Липовецької громади, які і продовжать участь вже на рівні Вінницької області.
Друга позиція – у юнаків з Агрономічного та у Стрижавських дівчат.

Почесна бронза дісталася юнакам зі Стрижавки та дівочій команді Агрономічної громади.
Усі учасники та учасниці отримали грамоти та кубки від Вінницької районної військової адміністрації.