У Стрижавській громаді безпритульних тварин стерилізують та повертають на місце відлову

Дата: 23.02.2023 15:15

З метою зменшення популяції та врегулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, для належного та якісного проведення комплексу відповідних заходів по вилову та стерилізації безпритульних тварин  у Стрижавській територіальній громаді відділом житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради заключено договір з міським комунальним підприємством «Вінницязеленбуд» щодо відлову та проведення стерилізації, вакцинації безпритульних тварин (собак). Дана послуга включає в себе вилов, стерилізацію, вакцинацію від сказу і чіпування - тобто у вухо безпритульному собаці чи коту вживляється спеціальна кліпса і безпритульних тварин відправляють на місце відлову. Таким чином можна вести реєстр таких тварин і вносити їх до загальної бази даних.

На сьогоднішній день вже проведено стерилізацію та вакцинацію 6-ох собак на території Стрижавської територіальної громади. До кінця року планується проведення стерилізації та вакцинації усіх безпритульних собак на території громади.