Стрижавська "Нива" переможці Чемпіонату Вінницького району з футзалу серед ветеранів 40+

Дата: 01.03.2023 16:30

Фото без описуЦими вихідними відбувся Чемпіонат Вінницького району з футзалу серед ветеранів 40+. Змагання пройшли у спортивній залі Сосонського ліцею.

Привітати спортсменів завітали голова Стрижавської ТГ Михайло Демченко, голова Гніванської ТГ Володимир Кулешов, голова Вінницької районної федерації футболу Олександр Мельник, голові Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Роман Юсумбелі та директор КУ «ДЮСШ «Десна» Стрижаської селищної ради Андрій Заводян.

Досвідчені футболісти продемонстрували не просто добру фізичну підготовку, але й свою щиру любов до цього виду спорту. На майданчику аж іскрилося від емоцій. Свою гольову майстерність показали шість команд з Вороновиці, Якушинців, Гнівані, Тиврова, Луки-Мелешківської та Стрижавки.

Команда «Нива», яка є господарем змагань, одержала перемогу. Заслужене срібло — у Гніваньської громади, бронза — у спортсменів з Луки-Мелешківської.

Четверте місце посіла Вороновиця, п’яте — Якушинці, шосте — команда «Володимир» з Тиврова.

Переможці отримали кубки, медалі і грамоти, а глядачі — море вражень.

Очільник Стрижавської громади подякува футболістам за дивовижне спортивне свято та популяризацію активного способу життя. Висловив вдячність голові Вінницької районної федерації футболу Олександру Мельнику та голові Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Роману Юсумбелі за сприяння у проведенні таких змагань та підтримку спортивної галузі загалом.