Безкоштовна діагностика — для збереження здоров'я у громаді (Відео)

Дата: 03.03.2023 12:40

Проєкт з безкоштовної діагностики у Стрижавській громаді триває! Нещодавно жителі Стрижавської громади могли скористатися такими послугами: пройти обстеження, отримати консультації профільних лікарів.

Цю ініціативу було реалізовано спільно з медичним центром "МедОк". Селищна рада організувала безоплатне довезення у заклади первинної медико-санітарної допомоги.

«Знаю, як непросто у час війни кожній родині. Тому особисто докладаю зусиль, щоб такі проєкти могли діяти у Стрижавській громаді, а мешканці громади мали змогу піклуватися про своє здоров’я та здоров’я близьких» - прокоментував селичний голова Михайло Демченко.

Найближчим часом до нас знову приїде виїзна мобільна бригада медичного центру "МедОк", яка буде проводити безкоштовний прийом для усіх бажаючих жителів громади.