Гуманітарна допомога дітям, які зростають поза родина

Дата: 11.03.2023 10:06

Вчора голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко зустрівся із засновником благодійної організації «Благодійний фонд сім’ї Новик» Федором Новиком і спільно з ним відвідав Стрижавський дитячий будинок-інтернат, в якому нині перебувають 160 вихованців  та вихованок. Це молодь, яка має особливості фізичного та розумового розвитку, тож постійно потребує уважного і дбайливого догляду та професійного педагогічного супроводу. Саме таким і забезпечує дітей колектив закладу.

Засновник благодійного фонду передав в інтернат продукти харчування, побутову хімію, засоби гігієни. Усе це зібрали польські друзі та бізнес-партнери фонду, які надають допомогу вразливим категоріям населення.

Принагідно вони поспілкувались з директором інтернату Василем Ліцьким, обговорили поточні плани та особливості роботи у нинішніх надзвичайних обставинах.

Михайло Демченко подякував команді інтернату за самовіддану працю, а нашим благодійникам — за невтомну і постійну підтримку. Нині вона важлива як ніколи!