«Мобільна валізка» Стрижавського ЦНАПу на виїзді

Дата: 13.03.2023 16:57

Фото без описуДо Центру надання адміністративних послуг  Стрижавської селищної ради звернулась родичка пенсіонерки, з проханням допомогти оформити субсидію бабусі, тому що вона не може самостійно пересуватися, - розповідає начальниця ЦНАПу Ольга Скорбач.

Це стало можливим завдяки мобільній валізі, яку в минулому році отримав ЦНАП Стрижавської селищної ради від  Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа, у партнерстві з Мінцифрою.

Тож, 10 березня адміністраторка ЦНАПу Світлана Марценюкпідключилася до програмного комплексу «ІІС «Соціальна громада» та надала послугу. Відсканували всі наявні документи, роздрукували заповнену заяву та декларацію для підпису.

І тепер будемо чекати позитивний результат адміністративної послуги на призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг від Пенсійного фонду України!

Довідково: Мобільна валізка — це компактне, але повноцінне робоче місце адміністратора ЦНАП.  Програмне забезпечення всередині валізки дозволяє надавати послуги на виїзді особливим категоріям громадян — людям літнього віку, особам з інвалідністю, а також тим, хто за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись.