В Мізяківських Хуторах відбувся літературний вечір "Поезія єднає"

Дата: 14.03.2023 15:09

Фото без опису11 тисяч 340 гривень для українського війська зібрала творча молодь Мізяківських Хуторів.

Юним активісткам Вікторії Ліварчук та Мар’яні Івацко у цьому допоміг наш славетний Кобзар. Вірші Тараса Шевченка стали основою літературного вечора, присвяченого Дню народження поета.

Формат події – сміливий і новаторський для Стрижавської громади. Поціновувачі творчості Шевченка зібрались у місцевому кафе «Хуторок», декламували вірші в атмосфері дружної родинної зустрічі. Вперше від початку повномасштабного вторгнення люди так масово зійшлися разом, і їх об’єднала поезія.

Також на захід завітали голова Стрижавської ТГ Михайло Демченко, начальниця відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Світлана Томусяк, староста Мізяківсько_Хутірського округу Людмила Панасюк, працівники освіти та місцеві жителі.

Щемливо й емоційно звучали рядки про війну. Наші діти усе розуміють і відчувають, тож їм болить те, що відбувається з Україною. Так само, як колись боліло Шевченкові.

«Я гордий за молоде покоління Стрижавської громади! Це потужна сила, яка прагне втілювати свої ініціативи і долучатись до благодійних справ. Отримав глибокі емоційні враження від участі у літературному вечорі», - прокоментував очільник громади.

Гуртуємось, тримаємось, разом до перемоги!