Захищаючи Батьківщину загинув наш земляк - Юрій Кононенко!

Дата: 18.03.2023 15:03

Шановна громадо, приходьте провести в останню дорогу Героя!

19 березня о 13:00 вшануємо живим коридором у Стрижавці нашого земляка Юрія Кононенка. Він мужньо захищав рідну Україну і віддав за неї своє життя.

Завтра шикуємося від початку центрального мосту у Стрижавці до площі біля селищної ради, де і відбудеться церемонія прощання з воїном.

Добрі спогади залишив по собі Юрій Іванович. Народився у Вінниці, там же закінчив школу №29. В одному з місцевих училищ здобув спеціальність регулювальника радіоелектричної апаратури. У 1986 році переїхав жити до Стрижавки. Мав армійський досвід, тож пізніше влаштувався працювати начальником варти до Стрижавської виправної колонії, а згодом – до військової частини №3008.

Саме у війську зміг реалізувати свій потенціал. Роботу любив, відповідально дотримувався присяги. Від початку повномасштабної війни пішов до територіальної оборони, став командиром взводу. Служив в одному підрозділі зі старшим сином Андрієм, для якого був прикладом витримки і мужності.

У березні нинішнього року Юрія Кононенка з псевдо «Туман» направили у гарячу точку на Донеччині, де він гідно виконував бойові завдання.

9 березня у Бахмуті наш земляк отримав важке поранення і був евакуйований до Дружківської лікарні, а потім – до Дніпра. На жаль, врятувати його не вдалося – серце Героя зупинилося за місяць до 51-го дня народження.

Немає таких слів, щоб висловити глибину скорботи, яку нині відчувають усі, хто знав пана Юрія.

Щиро співчуваємо дружині, синам, батькові та брату Героя. Їхній біль безмірний, тож маємо бути завтра поруч з родиною і підтримати близьких у важку хвилину.

Дякуємо захиснику за подвиг в ім’я майбутніх поколінь!

Світла пам'ять і вічна шана!