Проведено комісійне обстеження та надано методичну допомогу щодо облаштування найпростішого укриття

Дата: 21.03.2023 15:30

Фото без описуЗ метою створення безпечних умов перебування у закладах освіти дітей, учнів та працівників з урахуванням збройної агресії російської федерації 21 березня провідним фахівцем відділу забезпечення заходів попередження надзвичайних ситуацій у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області Юрієм Любавіним спільно з представниками Стрижавської селищної ради та Держпродспоживслужби проведено комісійне обстеження та надання методичної допомоги щодо облаштування найпростішого укриття у КЗ "ЗДО (ясла-садок) "Колобок" с. Пеньківка" Стрижавської селищної територіальної громади.