Форум цифрових громад 2023

Дата: 23.03.2023 16:32

Фото без описуЦікаві та професійні спікери, корисні приклади застосування цифрових інструментів для управління і розвитку громад,  обмін досвідом, нетворкінг – все це було представлено на Форумі цифрових громад 2023, який відбувся 20-21 березня в місті Львів.

На запрошення наших партнерів Програми EGAP  Стрижавську територіальну громаду  представляли заступниця голови Стрижавської селищної ради Світлана Лендя та керівниця Центру надання адміністративних послуг Ольга Скорбач.

На Форумі учасники презентували кращі практики Центрів надання адміністративних послуг та цифрові рішення, простори для ВПО, навчалися цифрової безпеки.

Паспортні послуги  в ЦНАПі, Call-центр, електронна черга в чат- бот "СВОЇ", E-Dem - це проєкти, які ми ще будемо впроваджувати разом з швейцарсько-української Програмою EGAP, що фінансується Фондом Східна Європа,  за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Дякуємо організаторам Програми EGAP,  Міністерству цифрової трансформації України, регіональній координаторці у Вінницькій області Дарії Радзіковській  за  об'єднання громад, навчання, впровадження цифрових  проєктів.