Спорт — задля підтримки наших захисників і захисниць

Дата: 24.03.2023 08:30

Фото без описуУ приміщенні Сосонського ліцею пройшов фінал чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з футзалу серед юнаків 2013-2014 років народження.

Змагання отримали назву «З Україною у серці, з вірою у ЗСУ!», а їхнє відкриття розпочалося із вшанування пам’яті Героїв, які загинули у боротьбі з російською навалою.

Участь у чемпіонаті взяли чотири громади нашої області — Могилів-Подільська, Немирівська, Шаргородська і наша рідна Стрижавська.

Голова Стрижавської громади Михайло Демченко подякував юним футзалістам за їхнє завзяття і цілеспрямованість. В умовах війни вони продовжують працювати над собою і популяризувати спорт власними успіхами.

Також з вітальним словом до спортсменів звернувся голова Вінницької обласної організації «Колос» Сергій Татусяк та голова асоціації футзалу Вінницької області Юрій Максименко.

Гра видалася надзвичайно емоційною та видовищною. У результаті призові місця розподілилися таким чином:

1 місце — команда Немирівської міської територіальної громади;

2 місце — команда Могилів-Подільської міської територіальної громади;

3 місце — команда Стрижавської селищної територіальної громади;

4 місце — команда Шаргородської міської територіальної громади.

Дякуємо усім учасникам за гру! Бажаємо нових вершин у спорті та достойних суперників на полі!