Довгожителька селища Стрижавка відзначила 90-й ювілей

Дата: 24.03.2023 12:47

Фото без опису22 березня свій 90-й ювілей відсвяткувала довгожителька селища Стрижавка– Деундяк Софія Давидівна.

Голова територіальної громади Михайло Демченко разом із начальницею відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Ольгою Тютюнник і привітали іменинницю та вручити їй почесну грамоту від селищної ради.

Народився Софія Давидівна в голодному 1933-му році. Родом із Кіровоградщини. Закінчила педагогічне училище. Потім працювала 35 років вчителькою початкових класів у с.Синьки на батьківщині.  Бувши на пенсії пані Софія разом із сім’єю у 1989 році переїхали жити у Стрижавку.

На своєму віку застала найбільші потрясіння ХХ століття: колективізацію, Голодомор, Другу світу і відбудову країни.

Проте оптимізму та завзяття пані Софія не втратила.  Разом з чоловіком виховали сина, має онуків та правнучку Віталіну.

Щиро бажаємо ювілярці міцного здоров'я, довгих років життя.