Стрижавська громада відправила допомогу військовим

Дата: 04.04.2023 11:07

Фото без опису

Понад 3 тонни овочів та фруктів відправила Стрижавська громада для допомоги військовим.

В умовах воєнного стану повноцінне харчування потрібне тим захисникам і захисницям, які проходять стаціонарне  лікування 🩺 та реабілітацію поранених.

З проханням про допомогу у забезпеченні харчування пацієнтів до голови громади Михайла Демченка звернувся керівник одного з медичних закладів, який надає такі послуги.

Звісно, громада відгукнулась! До Одеси уже поїхав вантаж з Мізяківсько-Хутірського та Лаврівського старостинських округів. Спільно зібрали настільки багато продуктів, що військові планують повернутись до нас за новою партією.

Михайло Демченко подякував кожній родині, яка долучилася до цієї важливої справи. Допомагаючи нашим захисникам, допомагаємо Україні!

Наближаємо перемогу. В єдності – наша сила!