«Мобільна валізка» Стрижавського ЦНАПу

Дата: 07.04.2023 14:06

Фото без опису5 квітня «Мобільна валізка» завітала до внутрішньо перемішеної особи з  міста Лисичанськ Луганської області, яка сьогодні проживає в реабілітаційному центрі «Обрій» в селі Дорожне.

Пані Тетяна має захворювання та не може самостійно пересуватися, тому її потрібно отримати направлення щодо забезпечення вуличним візочком.

Адміністратор Центру надання адміністративних послуг  Стрижавської селищної ради Світлана Мельник просканувала отримані документи, надала особі з інвалідністю консультацію щодо механізму забезпечення засобами реабілітації та отримання компенсації, привезла з собою інформаційні матеріали.

Проведення виїзних прийомів адміністратора для обслуговування людей, які мають обмежені фізичні можливості стало можливим завдяки співпраці з Програмою EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа, які забезпечили Стрижавський ЦНАП «Мобільним кейсом».

Мобільна валіза використовується у віддалених населених пунктах, що особливо важливо під час війни.

Працює мобільна валізка наступним чином:

понеділок  із 9 год до 13 год,

середа із 14 год до 16 год,

п’ятниця із 10 год до 13 год.

Телефон для додаткової інформації: +380673227377 (рецепція).