Творчий звіт Стрижавської дитячої музичної школи

Дата: 02.05.2023 14:32

Фото без опису28 квітня 2023 року в залі КУ «Стрижавська дитяча музична школа» відбувся творчий звіт.

На звіт були запрошені батьки, учні, голова Стрижавської громади Михайло Демченко, його заступниця Світлана Лендя, керуюча справами Олеся Марцинюк, начальник відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму Світлана Томусяк.

Звітний концерт є важливим для школи, адже виступають на ньому лише призери конкурсів, найкращі учні та творчі колективи. Сольну гру продемонстрували: Солецька Анастасія, Куракіна Наталя, Клімова Крістіна, Вишнівська Ліза та Дроненко Вероніка.

Найкращі колективи, які приймали участь в міжнародних та всеукраїнських конкурсах: молодший хор "Посмішка" ( керівник Олена Солецька), танцювальний колектив "Віночок" (керівник Анна Дембіцька), дитячий фольклорний гурт "Чорнобривці" (керівник Олена Севастьянова), ансамбль гітаристів"Сузір'я " (керівник Ніна Гайдук) та ансамбль баяністів"Стрижавський акорд" (керівник Олександр Солецький), дует бандуристів "Дзвіночки" (керівник Тетяна Дзипетрук).

Також в концерті взяли участь викладачі зі своїми колективами: вокальний ансамбль "Чарівниці" (керівники Олена Севастьянова і Тетяна Дзипетрук), фортепіанний дует Олени Кравчук та Ірини Хотонюк, інструментальний квартет "Гармонія" (керівники Тетяна Дзипетрук та Олена Севастьянова).