Стрижавчанин Ілля Савченко - срібний призер Чемпіонату Європи з тхеквондо

Дата: 12.05.2023 15:08

Фото без описуПісля відбору до національної збірної України Ілля вирушив до італійського міста Єзоло, де протягом 17-23 квітня проходили європейські змагання. Зустрілися 700 спортсменів з 32-х країн! У віковій категорії 11-13 років та вазі 45 кг Ілля виграв спочатку в італійського суперника, а в півфіналі – у шотландського. Фінал же приніс йому 2 місце у поєдинку з іншим спортсменом з України.

Ілля – учень 6 класу Стрижавського ліцею №1. Тут іще з 2 класу займається тхеквондо в спортивно-оздоровчому гуртку. Його тренер Юрій Панас коментує: «До Чемпіонату Європи готувалися ще з вересня. До цієї поїздки брали участь в українському Чемпіонаті та кубку України, отримавши треті місця. Зі Стрижавки на Чемпіонат Європи поїхав також Олексій Петрощук».

Дякуємо нашим хлопцям за спортивну славу громади! За те, що український прапор завдяки їм здіймається на міжнародних аренах.

Бажаємо їм наступних успіхів і перемог!