Приходьте попрощатися з нашим героєм Романом Семенчуком

Дата: 17.05.2023 15:43

Фото без описуПриходьте вшанувати живим коридором загиблого стрижавчанина Романа Семенчука.

Завтра, 18 травня, о 10:00 шикуємося від початку центрального мосту у Стрижавці до площі біля селищної ради, де й відбудеться церемонія прощання з воїном.

Роман Семенчук загинув ще 16 серпня 2022 року поблизу Опитного на Донеччині.

Тривалий час тіло загиблого було на непідконтрольній (окупованій) території. 25 вересня громадянській дружині Олені повідомили про обмін тіл. Рідні зробили ДНК-експертизу для встановлення родинних зв’язків. Через соціальні мережі та телефонні звернення дружина розшукувала безвісти зниклого чоловіка. Нарешті в Дніпровському морзі їй повідомили: воїна Семенчука поховали 28 жовтня як невідомого солдата. Після місяців проходжень різних інстанцій тіло загиблого нарешті вдалося повернути додому.

Роман Семенчук — випускник Стрижавського ліцею №1. Працював у місцевій виправній колонії, а з початком російського вторгнення у 2014-му пішов у зону АТО. 24 дні провів в окупації, зміг вирватися звідти. У 2021-му знову повернувся на поле бою. Служив головним сержантом 2-го механізованого взводу 1-ї механізованої роти військової частини А2988. Мав псевдо "Мирний", що влучно характеризує його світогляд. У свої 42 роки був енергійним, сміливим воїном, добрим другом, батьком і чоловіком.

Щиро співчуваємо рідним Романа: його дружині, двом синам, сестрі та братам.

Світла й вічна пам'ять Герою, який боронив українське майбутнє.