З Міжнародним Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 11:41

Фото без описуУ Міжнародний день захисту дітей украй важливо розуміти, що через російську агресію порушені всі дитячі права в Україні. Діти втрачають життя, зазнають поранень, їх депортують, примусово переміщують.

У нашій громаді маємо майже три тисячі дітей, і всі вони також потерпають від впливу війни. Чують від батьків тривожні новини, чекають на рідних із фронту, переживають чисельні повітряні тривоги. Юний вік робить їх емоційно вразливішими, ніж дорослих.

Тому підтримуймо наших дітей. Оберігаймо, наскільки це зараз можливо, їхнє право на життя, право бути з родиною, право на охорону здоров'я, на розвиток особистості, а також на турботу та захист. Бо ж саме діти невдовзі змінюватимуть майбутнє і робитимуть кращим цей світ!

Щиро - Михайло Демченко,

голова Стрижавської територіальної громади