Переселенці Стрижавської громади отримали гуманітарну допомогу

Дата: 07.06.2023 12:43

Фото без описуПід час моніторингових візитів фахівців гуманітарного центру «Проліска» у громади, були виявлені потреби внутрішньо переміщених осіб в отриманні гуманітарної допомоги у вигляді непродовольчих товарів.

До гуманітарного центру Проліска - Вінниця звернулися голова громади Михайло Демченко та начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення Стрижавської селищної ради Ольга Тютюнник з питанням, щодо забезпечення вразливих категорій населення серед ВПО, гуманітарною допомогою у вигляді непродовольчих товарів.

31 травня 2023 команда «Проліска - Вінниця», яка працює за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні, надала ВПО Стрижавської громади 39 одиниць гуманітарної допомоги, а саме: матраци, ковдри, подушки, набори постільної білизни, набори кухонного посуду, ліжка. Так допомога була надана 14 ВПО, згідно з визначених потреб.

При видачі допомоги велося консультування ВПО фахівцями з напрямку кейс-менеджменту, щодо отримання гуманітарної допомоги, оформлення особистих документів тощо.

Разом зі спеціалістами центру працювали психологи, які надавали консультації та допомогу, щодо усунення симптомів тривоги, якщо така допомога є необхідною.

Надання допомоги триває, наразі формується чергова потреба для передачі до гуманітарного центру Проліска – Вінниця.