Сьогодні день села відзначають жителі Дорожного!

Дата: 13.06.2023 12:56

Фото без описуІз днем села вітаємо жителів і жительок Дорожного! А також із престольним святом місцевого храму Святого Антонія Падуанського!

Дорожне – важлива частина нашої громади. Завдяки відомому тепличному господарству, перспективним напрямам рекреаційного розвитку, та найголовніше – людям, доброзичливим і працьовитим. Сьогодні ви, дорогі земляки, невтомно вірите в українську перемогу, допомагаєте внутрішньо переміщеним людям і нашим Збройним силам. Дбаєте про свою батьківщину і хочете бачити рідне село, якому вже 166 років, затишним та привітним.

Нехай же щоденна праця приносить радість, хай рідні повертаються з фронту живими, хай сила духу міцнішає, а добробут у Дорожному буде незмінним!

Голова Стрижавської                                                                                              територіальної громади                                  Михайло Демченко