Повідомлення!

Дата: 20.06.2023 15:40

Фото без описуЗ метою проведення громадського обговорення на офіційному сайті Стрижавської селищної ради за адресою: https://stryzhavska-rada.gov.ua оприлюднена заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території на розі вулиць Київська та Шевченка для будівництва і обслуговування торговельно-офісного комплексу у смт. Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області, розроблений на підставі завдання на проектування, Рішення 60 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 22 березня 2023 року № 3 «Про розроблення детального плану території на розі вулиць Київська та Шевченка, для будівництва і обслуговування торговельно-офісного комплексу у смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області».

Строк громадського обговорення заяви – 10 днів з дати оприлюднення даного повідомлення.

Контактна особа – Начальник відділу містобудування та архітектури апарату Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області – Рудий Володимир Степанович, тел.: (0432) 58-52-96.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси: Стрижавська селищна рада: 23210, Вінницька область, Вінницький район, смт. Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 7; тел.: (0432) 58-52-96; e-mail: info@stryzhavska-rada.gov.ua.

Термін подання зауважень і пропозицій становить 10 днів з дня оприлюднення повідомлення.
Заява