В бою під Донецьком загинув наш земляк Микола Гуменюк

Дата: 21.06.2023 15:25

Фото без описуСумна звістка знову.

Сьогодні, 21 червня, о 20:00 у Пеньківці ми вшануємо живим коридором загиблого земляка Миколу Гуменюка. Шикуємося від початку села Підлісного по вул. Вінницькій через вул. Нова до виїзду із села. Потім у Пеньківці від початку села по вул. Жовтневій, через центр села до будинку нашого Героя по вул.Грушевського, 161.

Завтра, 22 червня, о 9:00 прощаємося з Героєм у Свято-Миколаївському храмі с. Пеньківки (вул. Жовтнева, 75 А).

Микола Гуменюк загинув від поранення 12 червня біля населеного пункту Хромове. Він був солдатом-сапером інженерно-саперного відділення стрілецького батальйону. Пішов воювати добровольцем 15 березня минулого року.

Микола Гуменюк народився 17 лютого 1981 року в селі Вербівка. Виріс у Бруслинові, де й навчався у місцевій школі. Потім вступив до Гущинецького професійного училища, здобув професію водія. У 1999 році вступив до Збройних сил України, у жовтні 2000-го повернувся додому. У 2001 році створив сім’ю. З дружиною Наталією дали життя чотирьом синам – Юрію, Сергію, Іллі та Артему. У сім’ї виховував 6-ох дітей. А у 2005 році переїхав до Пеньківки. За своє життя Микола працював водієм на керамічному заводі, на різних будівництвах.

Герою було лише 42 роки. Щирі співчуття родині: дружині, синам, батькові Василю Павловичу та матері Людмилі Миколаївні, братові й сестрі. Їхній біль – глибокий та безмежний.

Пам’ятаймо подвиг Героя, цінуймо його самопожертву задля українського майбутнього.

Світла пам’ять!