Проведенно 64 позачергову сесію 8 скликання Стрижавської селищної ради

Дата: 23.06.2023 15:08

Фото без опису

Під керівництвом голови Стрижавської громади Михайла Демченка відбулося засідання позачергової 64 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання. На порядок денний позачергової сесії було винесено та прийнято 55 рішення.
Депутати прийняли рішення про відкриття інклюзивного класу у комунальному закладі «Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області» і також рішення про внесення змін до Програми комплексного просторового планування території Стрижавської територіальної громади Вінницького району Вінницької області на 2022 -2025 роки.

Прийняли рішення про впровадження на території Стрижавської селищної територіальної громади місцевої мережі стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) для фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі, і підтримали питання про виділення коштів на співфінансування послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території населених пунктів Стрижавської селищної територіальної громади (окремими ділянками).
Також розглянути ряд питаннь земельного характеру, та організаційних питань, які стосуються жителів сіл і селищ.