Починає роботу розумний кол-центр (IVR) у системі Стрижавської селищної ради

Дата: 29.06.2023 17:00

Фото без описуПочинає роботу розумний кол-центр (IVR) у системі Стрижавської селищної ради для покращення комунікації громадян з Центр надання адміністративних послуг Стрижавської селищної ради і громадою.

10 працівників і працівниць кол-центру відповідатимуть на ваші запитання за єдиним телефонним номером : 0 (432) 64-72-05.

Щоб жителі громади просто та легко дізнавалися необхідну інформацію щодо адміністративних послуг у режимі голосового меню.

Натиснувши на відповідну кнопку голосового меню можна:

отримати інформацію про режим роботи ЦНАПу Стрижавської селищної ради;

отримати консультацію щодо переліку документів, необхідних для отримання найпоширеніших послуг;

прослухати інформацію про вартість послуг та час щодо отримання;

проконсультуватися з фахівцями різних відділів та записатися на прийом для отримання адміністративних, соціальних послуг та послуг у сфері пенсійного забезпечення.

Дякуємо нашим надійним партнерам – Програмі EGAP, що виконується Фондом Східна Європа! Завдяки проєкту ми разом відчуємо переваги цифровізації громади.