Юні футболісти здобули перемогу на всеукраїнському турнірі “Кубок перемоги-2023»

Дата: 03.07.2023 10:44

Фото без описуНаші юні футболісти зі Стрижавської ДЮСШ «Десна» здобули перемогу на всеукраїнському турнірі “Кубок перемоги-2023» у Яремчі! З-поміж 12-ти команд з усієї країни вони були сильнішими!

Команда стрижавчан 2012-го р. н. обіграла команди «Полісся» з Житомира, «Академію Ротаня» та «Зозулі» з Дніпра. Далі зіграли внічию з командою «Кривбас-2» з Кривого Рогу, обіграли «Космос» з Івано-Франківська та програли «Прикарпаттю» з Івано-Франківська.

Команда вийшла у півфінал і перемогла «Кривбас-1». А у фіналі наші футболісти у серії пенальті обіграли «Кривбас-2» та здобули кубок та золоті медалі.

Інша наша команда, 2013-го р. н., не вийшла до півфіналу і грала за 5-8-мі місця за різницею м’ячів. Але для юних футболістів це теж цінний командний досвід!

Тож вітаємо усіх. І футболістів, і їхніх батьків, і тренера Андрія Кулачка! Перемоги – важливі і потрібні. Нехай кожна з них сприяє розвитку спортивної сфери Стрижавської громади, а дітям приносить натхнення і віру у власні можливості!