Підписано Меморандум про співпряцю між рятувальниками та Стрижавською селищною радою

Дата: 12.07.2023 10:40

Фото без описуДнями голова Стрижавської громади Михайло Демченко спільно з начальником Вінницького РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області полковником служби ЦЗ Андрієм Місюрою підписали меморандум про співпрацю між Вінницьким районним управлінням Головного управління ДСНС України у Вінницькій області та Стрижавською селищною радою!

Щоб діти й дорослі нашої громади були більш обізнані з діями у надзвичайних ситуаціях. Наприклад, під час пожеж, відпочинку в лісі чи на воді, при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Будемо формувати культуру безпеки життєдіяльності в громаді шляхом розвитку дружин юних рятувальників-пожежних. Власне створено вже не один такий клас безпеки, а фахівці Служби порятунку приділяють чимало уваги навчанню дітей і молоді культури безпечної поведінки. Тож меморандум дозволить іще більш ефективно досягати цих цілей.

Очільник громади подякую працівникам Вінницького РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області за співпрацю!

Формуючи обізнаність, створюємо більш безпечне середовище у громаді!