Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 19.07.2023 16:02

Фото без описуПід головуванням Стрижавського селищного голови Михайла Демченка відбулось засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради.
Перед початком засідання голова громади Михайло Демченко передав тепловізор родині військовослужбовця Сергія Мандзюка із Стрижавки.
Результат спільних зусиль такий:

- під час відкритого дитячого турніру з футболу серед юнаків зібрали 2320 грн;
- під час акції «Замість квітів – допомога ЗСУ», яка тривала протягом свят останнього дзвоника та випускних у закладах освіти зібрали 28 050 грн у Сосонському ліцеї, 2000 грн – у Пеньківському, 1400 грн – у Лаврівському, 4400 грн – у Мізяківсько-Хутірському ліцеї та 1200 грн – у Переорській гімназії.
Доєдналася до збору і селищна рада.
Очільник громади подякував Сергію, який боронить Україну, за мужність, відвагу і нескорену життєву позицію. Також подякував усім, хто підтримав збір коштів на спорядження для земляка.
Після чого перейшли до розгляду питань порядку денного. Члени виконкому схвалили рішення «Про затвердження Положення про призначення щорічної одноразової стипендії обдарованим та талановитим учням закладів освіти Стрижавської селищної ради»
Прийняли рішення про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єктах:
- Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі будинку культури в с. Пеньківка (коригування)»,;
- Капітальний ремонт будівлі Комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Казка» Стрижавської селищної ради» по вул. Приміська 15 в смт Стрижавка (коригування)»;
- Реконструкція системи теплопостачання КЗ «ЗДО (ясла-садочок) «Казка» Стрижавської селищної ради» Вінницька область, Вінницький район, смт Стрижавка, вул. Приміська, 15 (коригування)».
Також затвердили питання актів обстеження артезіанської свердловини в селі Сосонка Сосонського старостинського округу по вулиці Лісовій та по вулиці Леонтовича.
В рамках засідання ухвалено низку рішень, що стосувались економічного і соціального розвитку.