Як отримати безоплатну правову допомогу

Дата: 26.07.2023 15:24

Фото без описуДо Лозівського бюро правової допомоги звернулася пані Олена. Жінка розповіла, що хоче стягнути аліменти з чоловіка на утримання неповнолітніх дітей.          «Олена – внутрішньо переміщена особа, яка через повномасштабне вторгнення змушена була тікати з рідної домівки. Окрім того, жінка втратила роботу й не в змозі самостійно забезпечувати себе та доньок, тож вирішила стягнути аліменти з батька дітей», – розповідає заступниця начальника відділу безоплатної правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання БВПД Ольга Литвин.

Щоб допомогти жінці, фахівчиня підготувала необхідні документи та склала заяву про видачу судового наказу про стягнення аліментів.

«Розумієте, окрім того, що я людина з інвалідністю, я ще й внутрішньо переміщена особа та мати двох доньок. Вирішила подати на аліменти, адже з чоловіком ми розлучені. Знайомі мені порадили звернутися до бюро правової допомоги. Коли я прийшла в бюро, Ольга Іванівна мені пояснила, що для цього потрібно та який наш спільний план подальших дій. Вона не лише розклала мені все по поличках, а й допомогла досягнути бажаного результату», – ділиться Олена.

Як отримати безоплатну правову допомогу

Щоб отримати усну консультацію, телефонуйте до контактного центру системи БПД за номером: 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні. Контактний центр працює в будні з 8:00 до 18:00.

Номер для дзвінків з-за кордону +38 044 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку).

Якщо вам зручно отримати правову допомогу письмово, напишіть у телеграм-бот https://t.me/LegalAidUkraineBot

Або завітайте до найближчого з наших бюро: https://bit.ly/bpd_buro

Маєте проблему правового характеру – звертайтеся до системи безоплатної правової допомоги!