Проведенно профілактичне відпрацювання

Дата: 04.08.2023 12:43

Фото без опису3 серпня рятувальники Вінниччини спільно із представником ювенальної поліції провели профілактичне відпрацювання сіл Лаврівка, Медвідка та Дорожне Стрижавської територіальної громади.

Надзвичайники вкотре закликали людей дотримуватися елементарних правил безпеки в побуті, зосередивши основну увагу на правилах безпечної експлуатації приладів опалення та газового обладнання.

Аби навчити підростаюче покоління, як діяти у випадку надзвичайних подій, фахівці ДСНС на базі Лаврівського освітнього закладу розгорнули для місцевих дітей тематичні локації. Дітям розповіли основні правила, яких потрібно дотримуватися у побуті та нагадали чіткі дії при виникненні надзвичайних ситуацій. Крім того, ДСНС-ники продемонстрували присутнім спеціальне обладнання, та у формі тематичних вікторин надали вичерпні відповіді на поставлені дітьми запитання.