Передали кошти на дрон, який необхідний хлопцям на передовій

Дата: 17.08.2023 15:48

Фото без опису16 серпня голова Стрижавскої громади Михайло Демченко спільно з представниками селищної ради, освітянами та працівниками культури передали 12 тисяч гривень нашій волонтерці Валентині Луценко. Це кошти на дрон, необхідний хлопцям на передовій.

"З пані Валентиною співпрацюємо не один рік. Системною волонтерською діяльністю вона займається ще з 2014-го, допомагаючи захисникам у їхніх потребах. Тож благодійний внесок, про який потурбувалися освітяни і працівники культурної галузі нашої громади, був цього разу неабияк доречний" - наголосив очільник громади.

Що вдалося:

- провести заходи до Дня молоді в Стрижавці – майстер-класи з малювання картин і їх продаж (Валентина Московкіна, керівниця зразкової аматорської студії декоративно-прикладного мистецтва с. Сосонки) – зібрали 2 370 грн;

-  провести благодійний захід до дня Івана Купала в Лаврівці – картини піском, аквагрим (Валентина Московкіна, Олександра Корінюк) - зібрали 1 271 грн;

- провести благодійний літературний вечір «Три струни серця» з нагоди 70-річчя поетеси Галини Фурси у Мізякiвських Хуторах (Світлана Белінська, педагог-організатор, Людмила Гунько, завідувачка бібліотеки) – 3 303 грн.

До збору коштів приєдналася і селищна рада. Результат спільної справи дуже важливий.

Дякуємо захисникам і захисницям за оборону країни! Дякуємо Валентині Луценко за волонтерські турботи. В єдності ми сильні!