На Донеччині загинув воїн зі Стрижавки Юрій Козуб

Дата: 22.08.2023 15:38

Фото без описуДорога громадо, приходьте знову попрощатися з Героєм.

Завтра, 23 серпня о 10:00 у Стрижавці ми вшануємо живим коридором Юрія Козуба. Шикуємося від початку центрального мосту Стрижавки до селищної ради. Там, на центральній площі, відбудеться церемонія прощання.

Юрій загинув 29 червня цього року, виконуючи бойове завдання біля населеного пункту Старомайорське Донецької області. Потрапив під артилерійський обстріл. Майже два місяці перебував на території, підконтрольній ворогові. 16 серпня тіло загиблого Героя доставили до Дніпра.

Юрій Козуб родом із Калинівщини. Народився 6 травня 1986 року у с. Люлинцях. Закінчив 9 класів у місцевій школі, а повну середню освіту здобув у с. Великі Кутища. Служив в армії. У 2011-му створив сім’ю і з дружиною Валентиною переїхав до Стрижавки. Працював вантажником на пилорамі, потім – експедитором на підприємстві «Буковина трек».

1 березня 2022 року Юрій пішов добровольцем до лав ЗСУ. Був солдатом, водієм-хіміком відділення радіаційного, хімічного, біологічного захисту військової частини А2287. 16 березня 2023 року його направили в Донецьку область.

Удома на Юрія чекали дружина, десятирічний син Олександр, шестирічна донечка Катруся, мати та сестра. Насамперед їм – щирі співчуття. Шануймо подвиг і самопожертву земляка, поважаймо його переконання і вибір.

Світла і вічна пам’ять Герою!