Приходьте вшанувати живим коридором нашого земляка Дем’яна Подчашинського

Дата: 27.08.2023 19:00

Фото без описуЗавтра, 28 серпня, о 12:00 у Медвідці проведемо захисника в останню путь. Шикуємося від будинку загиблого по вул. Шевченка, 4 до Медвідського клубу, де й відбудеться церемонія прощання з воїном.

Дем’ян Подчашинський родом із Медвідки. Закінчив місцеву школу, навчався у Вінницькому училищі №5. Потім служив в армії. Працював охоронцем на підприємстві «Вінницяоблводоканал».

26 лютого 2022 року Дем’яна призвали до лав ЗСУ. Він був сержантом, майстром 2-го ремонтного відділення бронетанкової техніки ремонтного взводу бронетанкового озброєння і техніки ремонтної роти бронетанкового озброєння і техніки ремонтно-відновлювального батальйону.

Захисник перебував на Херсонському напрямку. Під час військової служби перехворів на пневмонію. У січні 2023-го повернувся додому. Після діагностики лікарі поставили онкологічний діагноз. Захворювання пов’язане з проходженням військової служби. Дем’ян помер 27 серпня на 54-му році життя.

Щиро співчуваємо рідним і розділяємо біль їхньої втрати! У Дем’яна Подчашинського залишилися дві доньки, батьки та сестра.

Світла і вічна пам’ять захисникові!