Дата: 20.09.2023 15:44

Фото без описуСтрижавська громада взяла участь в обласних спортивних змаганнях «Найкраща громада Вінниччини 2023» серед команд сільських та селищних територіальних громад, які проводилися в Тульчині.

За звання найкращої, найспортивнішої громади Вінниччини змагались сімнадцять команд. Спортсмени та спортсменки демонстрували свою майстерність з таких видів спорту, як футзал, гирьовий спорт, волейбол, дартс, шашки, шахи та настільний теніс.

За результатами спортивного суперництва визначено переможців та призерів обласних змагань.

Наші спортсмени вибороли 1 місце з футзалу. Кращий гравець - Артем Сусол зі Стрижавської громади.

Дякуємо Артему Андрієнку та його матері Марині, що погодилися взяти участь в змаганнях і підсилити нашу збірну команду Стрижавської громади. Нажаль, за непередбачуваним збігом обставин, Артема не допустили до змагань із-за віку. Але вихід знайшли. Артем змагався з учнями Шахового клубу «Оракул» одночасної гри на 13-ох дошках. І звісно результат відмінний - 13:0.

Дякуємо усім учасникам змагань за результат і перемогу над собою!