Передали гроші землякам, які боронять Україну!

Дата: 20.09.2023 16:16

Фото без описуГолова Стрижавської громади Михайло Демченко разом із керівниками навчальних закладів та старостами передали гроші землякам, які боронять Україну!

35 тис. грн – для військовослужбовця Валерія Гребіня зі Славного. Хлопці придбали автомобіль «Кіа Соренто» (Kia Sorento), що вирушить до міста Волновахи Донецької області допомагати військовим 35-ї морської бригади. Щоб придбати авто, долучилася вся родина та жителі Славного. Окрема подяка – Олександрові Бабенку, Вадиму Захаревичу та Василеві Ящуку.

30 тис. грн для придбання автомобіля передали дружині військовослужбовця Оксані Бібик із Пеньківки. Очільник громади мав можливість особисто зустрітися з військовим із Пеньківки Олегом. Він приїхав на автомобілі «Санг Йонг» (SsangYong), який придбали для фронту. Це добра підмога 47-ій окремій механізованій бригаді, яка несе службу на Запорізькому напрямку.

13 тис. грн на тепловізор отримала дружина військовослужбовця Оксана Маркевич з Мізяківських Хуторів. Пристрій потрібен нашому землякові, який служить у 28-ій окремій механізованій бригаді у Бахмутському районі Донецької області.

Кошти були зібрані під час свята першого дзвоника в межах акції «Замість квітів – допомога ЗСУ»:

- Пеньківський ліцей (директор Іван Микичур) – 6 тис. 505 грн;

- Переорська гімназія (т.в.о. директора Наталя Вороніна) – 1 тис. 700 грн;

- Ліцей №1 смт Стрижавка (директорка Галина Комарчук) – 40 тис. грн;

- Мізяківсько-Хутірський ліцей (директорка Алла Маркевич) – 9 тис. 266 грн.

Також Мізяківсько-Хутірський ліцей під час проведення ярмарки з нагоди Дня села зібрав 7 тис. 780 грн. А в ході літніх заходів («Кіно під відкритим небом») спільно з працівниками Мізяквсько-Хутірського будинку культури вдалося зібрати 15 тис. грн.

Подяка всім небайдужим жителям і жителькам громади – за підтримку наших військових та об'єднання зусиль!

Разом до Перемоги!