Проведено Гімназіаду серед учнів Стрижавської громади

Дата: 22.09.2023 12:46

Фото без опису21 вересня в рамках проведення Гімназіади 2023/2024 на базі Стрижавського ліцею №1 відбулися змагання з футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Стрижавської громади.

На футбольному полі зустрілися 7 команд, а саме: Стрижавські ліцеї №1 та №2, Сосонський, Пеньківський та Мізяківсько-Хутірський ліцеї, Переорська та Лаврівська гімназії.

Спортсмени показали спритність, витривалість та неабияку жагу до перемоги. Всі учасники та глядачі отримали безліч позитивних емоцій!

Отож, за підсумками проведених ігор призові місця серед ліцеїстів розподілися наступним чином:

І місце – Стрижавкий ліцей №1;

ІІ місце – Сосонський ліцей;

ІІІ місце - Стрижавкий ліцей №2.

За результатами гри, які показали команди з гімназій, перемогу здобули спортсмени з  Лаврівської школи, відповідно учні Переорської - посіли друге місце.

Усі команди без винятку були нагороджені грамотами та призами!

10 жовтня наші спортсмени будуть представляти громаду на зональному етапі змагань з футболу, тому бажаємо подальших перемог на футбольному полі!