Передбачити загрози. Захистити здоров'я. Зберегти майбутнє.

Дата: 03.10.2023 12:24

Фото без описуШановні жителі громади! 4 жовтня в рамках вiдзначення Всесвітнього дня серця в Стрижавці працюватиме Вакцинобус ЦКПХ.

За сприяння ВООЗ, ЮНІСЕФ, МОЗ, ЦГЗ МОЗ та в рамках проекту «Розбудова стійкої системи громадського здоров'я  «Вiнницьким обласним ЦКПХ здiйснюються заходи для підвищення рівня поінформованості населення в громадах області щодо профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, зокрема - серцево-судинних хвороб.

Запрошуємо вас:
-Виміряти артеріальний тиск;
-зробити електрокардіограму;
-отримати інформацію про здорове харчування, фізичну активність задля профілактики хвороб серця
і судин;
-зробити тест на COVID-19;
-зробити профілактичні щеплення;
Захід вiдбувається за ініціативи ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб» спільно зСтрижавською селищною радою та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавськоï територіальної громади» Стрижавської селищної ради.
Місце проведення: смт Стрижавка, вулиця 40-річчя Перемоги, буд.6 а. (біля амбулаторії смт Стрижавка)
Дата: 4 жовтня 2023 року
Час: 10.00-14.00