Повідомлення!

Дата: 09.10.2023 16:55

З метою проведення громадського обговорення на офіційному сайті Стрижавської селищної ради за адресою: https://stryzhavska-rada.gov.ua оприлюднена заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки внесення змін до Детального плану території (земельної ділянки орієнтовною площею 3,0 га) для будівництва логістичного центру на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області (за межами населеного пункту) зі збільшенням площі території, що проектується, розроблений на підставі завдання на проектування, рішення 68 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 22 серпня 2023 року № 3 «Про розроблення містобудівної документації з внесення змін до детального плану території (земельної ділянки орієнтовною площею 3,0 га) для будівництва логістичного центру на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області (за межами населеного пункту) зі збільшенням площі території, що проектується».

Строк громадського обговорення заяви – 10 днів з дати оприлюднення даного повідомлення.

Контактна особа – Начальник відділу містобудування та архітектури апарату Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області – Рудий Володимир Степанович, тел.: (0432)671085.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси: Стрижавська селищна рада: 23210, Вінницька область, Вінницький район, смт. Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 7; тел.: (0432) 58-52-96; e-mail: info@stryzhavska-rada.gov.ua.

Термін подання зауважень і пропозицій становить 10 днів з дня оприлюднення повідомлення.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки від 09.10.2023 р.