У боях за України загинув Герой Олександр Осадчук зі Стрижавки

Дата: 13.10.2023 12:31

Фото без опису14 жовтня, завтра, о 10:30 у Стрижавці вшануємо живим коридором та проведемо в останню дорогу Олександра Осадчука. Шикуємося від початку центрального мосту Стрижавки до селищної ради. Там, на центральній площі, відбудеться церемонія прощання.

Олександр – стрижавчанин 1992-го року народження, випускник Стрижавського ліцею №1. Навчався у професійно-технічному училищі №1 за спеціальністю «маляр-штукатур». Працював на приватному підприємстві «Млинок».

У 2014-му році перебував у зоні АТО. З квітня 2022-го його призвали до лав ЗСУ. Був сапером 2-го інженерно-саперного відділення 1-го інженерно-саперного взводу інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення військової частини А7013. Мав звання «старший солдат».

1-го вересня під час виконання бойового завдання біля села Роботине Запорізької області Олександр отримав важкі поранення. Більше місяця лікарі боролися за його життя у Запоріжжі, Дніпрі та Києві. Боєць помер 11 жовтня.

Удома на Олександра чекав лише рідний брат Іван. Щирі співчуття йому, близьким та друзям. Шануймо подвиг і самопожертву земляка, поважаймо його переконання і вибір.

Світла і вічна пам’ять Герою!