Мобільна валізка – офіс працівника ЦНАП Стрижавської селищної ради в одному кейсі

Дата: 13.10.2023 15:10

Фото без опису

Адміністратори Центру надання адміністративних послуг Стрижавської селищної ради відвідали жительку Стрижавки та надали одночасно дві адміністративні послуги.

Галина Федорівна за станом здоров’я не може  прийти до ЦНАП сама, тому попросила дочку звернутися до ЦНАП із заявою про отримання адміністративних послуг з виїздом «Мобільного адміністратора».

Почався опалювальний сезон 2023-2024 і пенсіонерка подала документи на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та як власник житла отримала витяг про зареєстрованих осіб.

Тиждень до цього за адміністративною послугою щодо надання довідки  про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи зателефонували до ЦНАПу особи з інвалідністю, які переїхали жити в громаду з Донецької області.

За даними відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату Стрижавської селищної ради в цьому році послугу «Мобільний адміністратор» вже замовляють вп’яте та надано сім адміністративних послуг.

Хто може отримати послугу «Мобільний адміністратор»?

Літні люди, із інвалідністю та ті, хто за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватися.

Як замовити послугу «Мобільний адміністратор»?

1.Зателефонуйте  до  кол-центру ЦНАП  (0432) 64-72-05 та вкажіть бажану послугу. 2.Узгодьте день і час зустрічі.

Затверджений графік роботи:

Понеділок: 9:00-13:00

Середа: 14:00-16:00

П’ятниця: 10:00-13:00

Швейцарсько-українська Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа впроваджує послугу «Мобільна валіза», як інструмент, що стає в пригоді жителям громад.

За співпраці Стрижавської громади з міжнародною програмою EGAP ми робимо сервіси інклюзивними – з турботою про вас!

#EGAP #ФондСхіднаЄвропа