Загинув військовослужбовець Тарас Вансович з Мізяківських Хуторів

Дата: 15.10.2023 12:44

Ще одна гірка втрата у громаді. Збираємося, щоб попрощатися з Героєм із Мізяківських Хуторів Тарасом Вансовичем.

16 жовтня, у понеділок, о 10:30 у Мізяківських Хуторах приходьте вшанувати живим коридором та провести в останню путь нашого земляка. Шикуємося від тракторного стану села по вул. Центральній. Далі – по вулицях Гагаріна, Вишневій, Яблуневій до храму Різдва Пресвятої Богородиці (Тарасівка). Потім отець Максим відслужить заупокійну літургію. Там і відбудеться церемонія прощання.

Тарас народився 24 лютого 1985 року в Мізяківських Хуторах у звичайній сільській сім’ї, де виховувалось шестеро дітей. Закінчив місцеву школу. Працював на фермі та будівельником, був дуже працьовитим та добрим хлопцем. У червні 2022-го пішов добровольцем до лав Збройних сил України. Був солдатом, розвідником-радіотелефоністом 1-го розвідувального відділення розвідувального взводу 2-го десантно-штурмового батальйону військової частини А0224.

Загинув 9 жовтня під час виконання бойового завдання в районі села Новомихайлівка Донецької області.

Із сумом і болем переживаємо ще одну втрату в нашій громаді. Щирі співчуття родині Тараса – дітям Дарині, Сергію та Анастасії, дружині, сестрам, братам, усім близьким та друзям.

Вічна пам'ять Воїну-Герою!