У Стрижавці попрощалися з полеглим захисником Олександром Осадчуком

Дата: 18.10.2023 15:05

У Стрижавці 14 жовтня попрощалися з полеглим захисником 31-річним Олександром Осадчуком.

Олександр народився 3 березня 1992-го року, випускник Стрижавського ліцею №1. Навчався у професійно-технічному училищі №1 за спеціальністю «маляр-штукатур». Працював на приватному підприємстві «Млинок».

У 2014-му році перебував у зоні АТО. З квітня 2022-го його призвали до лав ЗСУ. Був сапером 2-го інженерно-саперного відділення 1-го інженерно-саперного взводу інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення військової частини А7013. Мав звання «старший солдат».

1-го вересня під час виконання бойового завдання біля села Роботине Запорізької області Олександр отримав важкі поранення. Більше місяця лікарі боролися за його життя у Запоріжжі, Дніпрі та Києві. Боєць помер 11 жовтня.

«Живим коридором» мешканці та військові вшанували й попрощалися з Героєм. Поховали Олександра Осадчука на міському кладовищі.Олександр назавжди залишиться в нашій пам’яті Людиною, яка давала надію жити іншим.

Усією громадою дякуємо воїнові за його патріотизм і життєву позицію!

Герої не вмирають!